آیا شما هم سوالی دارید ؟

زیر را پیدا کنید یا ایمیل را از طریق صفحه تماس ما ارسال کنید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

هزینه طراحی سایت ها چقدر است ؟
آیا مثلا قیمت سایت خبری با فروشگاهی متفاوت می باشد؟

هزینه طراحی سایت و ساخت سایت و فعال سازی کلیه سایت های طراحی شده توسط سایان تیم ، اعم از سایت های فروشگاهی ، خبری ، سازمانی ، شرکتی و غیره  با امکانات مندرج در سایت یکسان می باشد و پس از تهیه سایت شما یک سایت فول با امکانات خواهید داشت.

 

 

 

آیا امکان اضافه شدن امکانات جدید به وبسایت پس از طراحی اولیه هست؟

با توجه به این که سایت های طراحی شده از 0 تا 100 توسط تیم سایان کد نویسی می شوند، بنابراین کاملاً قابل توسعه و پشتیبانی می باشند. بعد از تحویل اولیه سایت در هر زمان دیگری می توانید درخواست کنید امکانات جدید به سایت اضافه شوند.

با مطالعه سایت متوجه شدیم که می توان با همان امکانات مورد نظر قالب گرافیکی سایت را به صورت آماده یا اختصاصی سفارش دهیم،با توجه به اختلاف زیاد قیمت مابین این دو،تفاوت آن ها در چیست ؟

قالب آماده در واقع یکبار طراحی می شود و به صورت انبوه به فروش می رسد که می تواند در رنگ بندی و چیدمان های مختلف باشد،در صورتی که قالب اختصاصی یک بار طراحی می شود و تنها یکبار و به سفارش دهنده فروخته می شود بنابراین قیمت بسیار بالاتری دارد. در قالب اختصاصی تمامی چیدمان ها و رنگها مطابق با نظر و سلیقه مشتری طراحی می شود و در نتیجه رضایت کامل بهمراه خواهد داشت،در صورتی که ممکن است در قالب های آماده رضایت شما از چیدمان و المان های گرافیکی به صورت 100% نباشد. توجه نمایید که قالب های آماده قابل توسعه و تغییر برای یک مشتری خاص نیز می باشند،همچنین کارفرما می تواند کلیه محتوا و منو ها و صفحات را ویرایش و توسعه نماید و تفاوتی مابین قالب اختصاصی و آماده وجود ندارد.

سایر سوالات

چه قدر طول میکشد تا وبسایت من اماده شود؟

طراحی وبسایت های تخصصی کاری حساس و زمان بری می باشد و نیاز دارد که با دقت و تمرکز بالا این کار انجام شود، تیم سایان با کادری مجرب در حوزه طراحی وبسایت شما را در کوتاه ترین زمانی ممکن به گونه ای که شما از زمان تحویل پروژه رضایت داشته باشید.

برای ثبت سفارش چه کار باید بکنم؟

شما برای ثبت سفارش خودتان میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان به شما در رابطه با کسب و کار شما مشاوره دهند، پس از آن جلسه ای حضوری با شما تنظیم میشود.

از ما بپرسید