برندینگ چیست؟

برندینگ یا استراتژی برندسازی ، در واقع تمام فعالیتی است که یک مدیر برند در سازمان انجام می دهد تا موجب افزایش آگاهی از برند و تقویت جایگاه برند شود.

در بازاری پر از برند های بزرگ و کوچک رقابت بر سر بهتر دیده شدن بسیار زیاد است.

در چنین شرایطی متخصص برندسازی و مشاور برندینگ، قادر است بهترین استراتژی برندسازی را به شما ارائه کند تا شما بتوانید از رقبای خودتون پیشی بگیرید.

هدف از برندینگ بیان داستان برند شماست.

برندینگ تلاش می کند با استفاده از وب برندینگ، تا انتظارات مشتریان را مدیریت نموده و به ذهن انها جهت دهی کند.

برند شما، معرف هویت شماست، شما تصمیم می گیرید که دیگران شما را چگونه بشناسند و تعریف کنند.

برند نمیتواند همه چیز باشد. اینکه چگونه شما خود را تعریف می نمایید، مشتریان تان شما را تعریف خواهند کرد.

اجزا برند

اجزا برند شامل: لوگو، اسم تجاری، وبسایت، بسته بندی و لوازم ترفیع فروش(هر آنچه که بتوان روی آن لوگو سازمان را قرار داد) و کانال ارتباطی برند با مخاطبین خود است.

سایان تیم همراه شماست

سایان تیم، با تیمی قدرتمند در کنار شماست تا تمام اجزای برندینگ شما را انجام دهد، و رتبه شما را در میان رقبای خود بالا ببرد، فقط کافی است که اطلاعات کسب و کار خودتان را در اختیار کارشناسان سایان قرار دهید تا شخصیت برند شما را شکل دهند.

امکاناتی که دارید
_

امکاناتی که دارید

_

طراحی لوگو

 

لوگو شخصیت و شکل سازمان شماست،لوگو میتواند شخصیتی سخت و جدی داشته باشد یا شخصیتی نرم و پر از احساس.شما فقط کافیست اطلاعات کسب و کار خودتان را به ما بدهید تا بهترین شخصیت را برای شما خلق کنیم.

طراحی وبسایت

 

وبسایت یکی از مهم ترین عوامل موفقیت برند شماست، چرا که میتوانید به صورت 24 ساعته 7 روز هفته با مشتریان خود در ارتباط باشید و سفارشات مشتریان را به راحتی دریافت کنید، همچنین میتوانید اطلاعات ارزشمندی را باگذاری کنید و در موتور های جستوجو ترند شوید.

سئو و بهینه سازی

 

سئو مارکتینگ امروزه یکی از اصلی ترین فاکتور های استراتژی برندینگ یک سازمان است، زیرا شما از طریق سئو میتوانید به صفحات اول گوگل بیایید و بدرخشید.
سایان تیم با تجربه ای چندین ساله در امر سئو مارکتینگ میتواند شما را در این راه همراهی کند.

شبکه های اجتماعی

 

لازمه موفقیت یک برند برجای گذاشتن ردپا در همه جا است، استراتژی سایان برای شما این است که در تمامی شبکه های مجازی ردپای خود را برجای بگذارید تا راحت و بهتر توسط مخاطبین هدف خود دیده شوید.

همین حالا با کارشناسان ما صحبت کنید